Overnachten in de Abdij

Overnachten

Wie een evenement, vergadering of bijeenkomst organiseert in de Oude Abdij van Kortenberg, kan het moment eenvoudig verlengen met een overnachting op dezelfde locatie.

In het abdijgebouw bevinden zich 27 voormalige nonnencellen, vandaag ingericht als eenvoudige gastenkamers voor groepen. Verwacht geen hotelkamers, maar wel een rustige en authentieke plek om te overnachten, midden in de bijzondere sfeer van de abdij.

De kamers zijn sober en functioneel ingericht, helemaal in de geest van het gebouw. Elke kamer beschikt over een eenpersoonsbed, een bureautje, een kledingkast en een wastafel. Linnengoed en twee handdoeken zijn steeds inbegrepen.

De kamers liggen verspreid over twee verdiepingen en zijn bereikbaar via de lift of via twee trapopgangen. Het sanitair bevindt zich op de gang, waar per verdieping drie douches en drie toiletten beschikbaar zijn.

Dit eenvoudige maar charmante verblijf is bijzonder geschikt voor meerdaagse vergaderingen, opleidingen, workshops, retraites of groepsverblijven waarbij je alles op één plek wil samenbrengen: werken, ontmoeten en overnachten.

 

Prijzen

  • €45 incl. 12%BTW per nacht voor een eenpersoonskamer*
  • €70 incl. 12% BTW per nacht voor een tweepersoonskamer met gescheiden bedden*

*Linnengoed en handdoeken zijn inbegrepen.

 

Ontbijt

Voor groepen vanaf 8 personen kan er ook een ontbijt voorzien worden.
Prijs: €15 per persoon.

De kamers worden verhuurd in het kader van groepsverblijven of evenementen in de abdij.

Wil je jouw bijeenkomst combineren met een verblijf in de abdij?
Neem gerust contact met ons op en dan bekijken we de mogelijkheden!

Overnachten_bij_Bar_Bruis_8

Heb je een vraagje, wil je reserveren, je eigen Bar Bruis? Stuur ons een berichtje en we antwoorden zo snel mogelijk.

Ons een bezoekje brengen?

woe-zondag 11-18h en op vrijdag tot 22u.

Voor groepen is de abdij 7 op 7 geopend.

Enkel tussen kerst en oud en nieuw sluiten wij 2 weken de deuren.

Zeker zijn van je tafeltjes?

Parkeren

Het park rondom de abdij is een autoluwe zone. Gelieve ook aan al uw gasten door te geven dat geparkeerd dient te worden op de openbare parkeerplaats Parking Colomba gelegen aan de Wijngaardstraat 1, 3070 te Kortenberg. Voorzie dus 5 minuutjes extra voor een korte (400m) maar mooie wandeling van deze parking naar de Abdij. Enkel gasten met een invalidekaart kunnen parkeren naast de Oude Abdij. En uiteraard is het mogelijk om gasten voor de deur af te zetten bij de Oude Abdij en vervolgens te parkeren.

Follow us

On Instagram